Отзывы о компании Интернет магазин тюнинга Tuning-sklad
- сергей п.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- станіслав м.
Товар так і не отримав. Годували обіцянками..Чекав два тижні...Дякую сам собі, що не зробив передоплату! НЕ РАДЖУ!
- Комментарий продавца
Добрий день, Ваш товар упакований і чекає Вашого підтвердження на відправлення вже майже 2 тижні, кожен день Вам телефонуємо ніхто не відповідає по вказаному телефону. Предоплати ми не приймаємо, і завжди відправляємо товар наложеним платежем.
- Комментарий продавца
- Олег Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Антон К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Заказ подтверждаю. Но мне позвонили и не отправляют уже два дня
- Олександр Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ігор А.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
молдинг на10-мм короткий хотив легенько зняти триснув. гроши на витер,доставка платна,хоча пише безплатно .шшокк.
не рекомендую даже врагу- Комментарий продавца
Добрий день, цей молдинг завжди виконується з нержавіючої сталі, коли вона не може (це вже не пластик), підскажіть отриманий товар із нержавейки або пластики? Товар не змінив свій дизайн з моменту випуску, якщо за необов'язковою причиною не відповідає розміру товару, його можна повернути, приклад завжди здійснюється до установок, підскажіть Ви застосували товар до установок? Доставка від магазину завжди безкоштовна, по Вашій виправці перепроверили доставку була оплачена магазином, Ви оплатили лише вартість товару та комісію за пересилку грошей за Новою поштою (за вкладений платіж), підскажіть Ви можете вислати скрин оплати або фото чека? Просим Вас допомогти нам розібратися у Вашому випадку.
- Комментарий продавца
- Ігор Колтун Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ю М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Глеб Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Не связались, просто отменили заказ...
- Виктор Х.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все плохо... ...просто отменили... ...а я жду...
